Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Paweł Rogalski The Cat, 2017 olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d. oraz na (...) |
| | Paweł Rogalski W lesie, 2016 olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na (...) |
| | Paweł Rogalski (ur. 1989, Szczecin) Królik 01, 2015 r. olej/płótno, 40 x 50 cm (...) |
| | Lot 37: Pawel Rogalski, (b. 1989) Pensively, 2015 oil on canvas, 90 x 80 cm (...) |
| | DATA AUKCJI 11.03.2014 093 Paweł Rogalski (ur. 1989 r., Szczecin) Bez tytułu, (...) |