ROGALSKI Gustaw jr
1887 - 1939
Gorgona |
Technik | | Lithographie |
| | Gustaw ROGALSKI (1887-1939) Gorgona - teka 8 autolitografii, 1933 ["Gorgona" (...) |
ROGALSKI Gustaw jr
1887 - 1939
A Kaśka na tronie |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Gustaw Rogalski 1887 Tarnopol ? 1939 Kraków„A Kaśka na tronie”, 1927 r. tusz, (...) |
ROGALSKI Gustaw jr
1887 - 1939
Marszałek Piłsudski i prezydent Wojciechowski |
Technik | | Aquarell |
| | Gustaw Rogalski 1887 Tarnopol ? 1939 Kraków Marszałek Piłsudski i prezydent (...) |
ROGALSKI Gustaw jr
1887 - 1939
Technik | | Aquarell |
| | Gustaw Rogalski 1887 Tarnopol – 1939 KrakówMarszałek Piłsudski i prezydent (...) |
ROGALSKI Gustaw jr
1887 - 1939
Untitled |
Technik | | Aquarell |
| | Gustaw Rogalski 1887 Tarnopol – 1939 KrakówPołów, 1930 r. tusz, akwarela, (...) |