Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Lisa Rinnevuo Född 1972. "Brooklyn doll". Signerad Lisa Rinnevuo. Olja på duk, (...) |
Technik | | Farblithographie |
| | Lisa Rinnevuo Född 1972. Flickmotiv, två stycken. Signerade Lisa Rinnevuo. (...) |
| | 9325 D - RINNEVUO, Lisa (född 1972):"Yngel 1" signerad och daterad 2002,olja (...) |
Technik | | Lithographie |
| | D - RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | 9206 D - RINNEVUO, Lisa (född 1972):Komposition, signerad, E A, färglitografi, (...) |