Jezioro w górach |
| | 276. Carl W. RETZLAFF (1863 - ?) Jezioro w górach olej, płótno, 70,5 x 101 cm; (...) |
Cottage in Alpine Landscape |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Carl Friedrich W. A. Retzlaff (German, b. 1863) Cottage in Alpine Landscape (...) |
Pejzaż górski z chatami |
| | RETZLAFF Carl Friedrich Wilhelm August Pejzaż górski z chatami olej/płótno, 61 (...) |
PEJZAŻ GÓRSKI |
| | RETZLAFF Carl Friedrich Wilhelm August PEJZAŻ GÓRSKI olej na płótnie, 60,5 x (...) |
Pejzaż górski |
| | RETZLAFF Carl Friedrich Wilhelm August Pejzaż górski olej, płótno, 61 x 80 cm; (...) |