| | Łukasz Ratajczyk Dziewczyna z gęsią, 2013 olej, płótno, 85 x 135 cm, sygn. na (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Łukasz Ratajczyk Malibu beach, 2017 olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na (...) |
| | Łukasz Ratajczyk A tornado is coming, 2015 olej, płótno, 60 x 110 cm, nalepka (...) |
| | Łukasz Ratajczyk (ur. 1989, Gdańsk) A tornado is coming, 2015 r. olej/płótno, (...) |
| | Łukasz Ratajczyk (ur. 1989 r., Gdańsk) Turn left, 2014 r. olej/płótno 80 x 120 (...) |