Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan Rapin (1956) Kráska s veteránem olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. DU Jan (...) |
| | FLORA RAPIN Jan (1856) Olej na plátně, 72 x 50,5 cm, rámováno, signováno vlevo (...) |
Nature morte au jeu de cartes |
| | RAPIN Jan Peinture HSP " Nature morte au jeu de cartes" signée Jan Rapin (40 x (...) |
Technik | | Tinte, Pen |
| | J Rapin XX-XXI, Pen ink, Seated Nude, Signed lower right, 10 1/2 x 7 1/4". |
Technik | | Tinte, Pen |
| | J Rapin XX-XXI, Pen ink, Nude, Signed lower right, 10 1/2 x 7 1/4". |