RADZIKOWSKA Elzbieta
1951
Kocie boa |
Technik | | Radierung |
| | Elżbieta Radzikowska ur. 1951 r.Kocie boa akwaforta, papier, 15,5 x 17 cm (...) |
RADZIKOWSKA Elzbieta
1951
Aniołek ekspresowy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Zeichnung |
| | Elżbieta Radzikowska ur. 1951 r.Aniołek ekspresowy grafika, papier, 15 × 12 cm (...) |
RADZIKOWSKA Elzbieta
1951
Atrkacyjna otomana |
Technik | | Radierung |
| | Elżbieta Radzikowska ur. 1951 r.Atrkacyjna otomana akwaforta, papier,9 × 11,5 (...) |
RADZIKOWSKA Elzbieta
1951
Gdzie spojrzy jabłuszko pełne snów |
Technik | | Radierung |
| | Elżbieta Radzikowska ur. 1951 r.Gdzie spojrzy jabłuszko pełne snów akwaforta (...) |
RADZIKOWSKA Elzbieta
1951
Małe konfitury |
Technik | | Radierung |
| | Elżbieta RADZIKOWSKA (ur. 1951) Małe konfitury akwaforta, papier: 29 x 20,5 cm (...) |