Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Dominika Radomska (b. 1986) Morning talk, 2017 acrylic on canvas, 50 x 100 cm (...) |
| | Dominika Radomska (ur. 1986, Skierniewice) Mocarz III, 2015 r. olej/płótno, 80 (...) |
Z cyklu 'Nieskończoność', Nadzieja |
| | Dominika Radomska (ur. 1986, Skierniewice) Z cyklu 'Nieskończoność', Nadzieja, (...) |
| | Dominika Radomska (ur. 1986, Skierniewice) Mocarz IV, 2015 r. olej/płótno, 80 (...) |
| | Lot 75: Dominika Radomska, (b. 1986) Potentate I, 2015 oil on canvas, 100 x 70 (...) |