Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Petr Ptáček (1965) Kry litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček (...) |
| | Petr Ptáček (1965) Čerpačka olej, dřevotříska, 2004, 13 x 29,5 cm, sign. PD (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Petr Ptáček (1965) Hydroplán litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr (...) |
Závodní automobil Mercedes |
Technik | | Lithographie |
| | Petr Ptáček (1965) Závodní automobil Mercedes litografie, 2006, 14,9 x 21,2 (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Petr Ptáček (1965) Kamion litografie, 2012, 22,5 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček (...) |