| | Wacław Prusak 1891-1978 Tama w Mosznie, 1961 olej, płótno, 40 x 49 cm,sygn. i (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | N° 226 PRUSAK Waclaw, 1891-1978 Nature morte aux légumes (radis, poivrons). (...) |
| | PRUSAK Waclaw, 1891-1978 Nature morte aux légumes (radis, poivrons). Huile sur (...) |
| | 47. Wacław PRUSAK (1891-1978) Rozpoczęcie budowy drogi olej, płótno, 37,5 x 56 (...) |
Technik | | Bleistift |
| | DATA AUKCJI 14.04.2011 047 WacławPrusak (1891 Włodawa - 1978 Pruszków) TARG W (...) |