Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Ewa Prończuk-Kuziak (1983) | Bez tytułu olej/płótno, 70 x 100 cm, sygnowany (...) |
| | Ewa Prończuk-Kuziak Z cyklu "Martwa natura", 2015 olej, płótno, 80 x 80 cm, (...) |
| | Ewa Prończuk-Kuziak (ur. 1983 r., Małkinia) Martwa natura, 2013 r. olej/płótno (...) |
| | DATA AUKCJI 13.09.2012 041 Ewa Prończuk-Kuziak (ur. 1983 r., Małkinia) Bez (...) |
| | DATA AUKCJI 17.07.2012 005 Ewa Prończuk-Kuziak (ur. 1983 r., Małkinia) Bez (...) |