Technik | | Zeichnung |
| | Jaroslav Procházka Skicář kresby, obs.: 10 aktů, několik nákresů dívčích tváří (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jaroslav Procházka Vltava u Sovových mlýnů olej, karton, 39,5 x 32,5 cm, sign. (...) |
Technik | | Bildhauerarbeit, Holz |
| | Jaroslav Prochazka Burden of Faith, 2005 Camphor Laurel wood and steel 45 x 55 (...) |
| | Jaroslav Prochazka Waiting for Godot, 2005 Camphor Laurel wood and steel 85 x (...) |
Technik | | Eisen |
| | Jaroslav Prochazka Acheron, 2004 cast iron, steel and sandstone 42 x 58 x 32 cm |