Technik | | Lithographie |
| | Description: Henriette Johanna Reuchlin-Lucardi (1877-1970) 'Berglandschap', (...) |
Technik | | Pastellkreiden, Holztafel |
| | Description: Hollandse School (20e eeuw), 'Portret man', onduidelijk (...) |
Technik | | Holztafel |
| | Description: Joop Kropff (1892-1979) 'Regen op een plein', gesigneerd r.o., (...) |
Technik | | Doek |
| | Description: Hugo Alphonsus Marie Metsers (1902-1978) 'Huizen en bomen', (...) |
Romantisch gezicht op een rivierdal |
Zuschreibung | | Schüler |
Technik | | Doek |
| | Description: Engelse School (19e eeuw) 'Romantisch gezicht op een rivierdal', niet gesigneerd, doek. Afm. 31 x 45,5 (...) |