10726
Zeeuws
Middelburg
Netherlands
2017-06-09
158

ZEEUWS

Netherlands, Middelburg, 2017-06-09

Katalog- und Auktionsergebnisse

"European Paintings"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 158, Seiten 1 bis 32, aktuelle Seite 1
Berglandschap
LUCARDIE Henriette Johanna 1877-1970,Berglandschap,Zeeuws NL 2017-06-09
Postennummer 200
Lithographie
Schätzungen
Auktionsbasis
Auszeichnung
Description: Henriette Johanna Reuchlin-Lucardi (1877-1970) 'Berglandschap', (...)
Portret man
DUTCH SCHOOL,Portret man,1914,Zeeuws NL 2017-06-09
Postennummer 215
Pastellkreiden, Holztafel
Schätzungen
Auktionsbasis
Datum des Werks
Description: Hollandse School (20e eeuw), 'Portret man', onduidelijk (...)
1892 - 1979
Regen op een plein
KROPFF Joop 1892-1979,Regen op een plein,Zeeuws NL 2017-06-09
Postennummer 149
Holztafel
Schätzungen
Auktionsbasis
Auszeichnung
Description: Joop Kropff (1892-1979) 'Regen op een plein', gesigneerd r.o., (...)
Huizen en bomen
METSERS Hugo Alphonsus Marie 1902-1978,Huizen en bomen,Zeeuws NL 2017-06-09
Postennummer 210
Doek
Schätzungen
Auktionsbasis
Auszeichnung
Description: Hugo Alphonsus Marie Metsers (1902-1978) 'Huizen en bomen', (...)
Romantisch gezicht op een rivierdal
ANONYMOUS,Romantisch gezicht op een rivierdal,Zeeuws NL 2017-06-09
Postennummer 227
Schüler
Doek
Schätzungen
EUR 150 - EUR 200
Auktionsbasis
EUR 150
31.00 X 45.50 cm
Description: Engelse School (19e eeuw) 'Romantisch gezicht op een rivierdal', niet gesigneerd, doek. Afm. 31 x 45,5 (...)