EVENING APPROACHING; BOTANICAL STUDY |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | WILLIAM GRANLEY (CANADIAN, 20TH CENTURY); MICHAEL H. CLEARY (CANADIAN, 1930-) (...) |
Technik | | Druck |
Zuschreibung | | Nachfolger |
Technik | | Gravieren |
Technik | | Druck |
Technik | | Druck |