10682
Vltav
Prague
Czech Republic
2017-09-22
581

VLTAV

Czech Republic, Prague, 2017-09-22

Katalog der Auktionslose

"Contemporary and modern art on-line"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 581, Seiten 1 bis 117, aktuelle Seite 1
Dvě dámy hrají dámu
Benetka Karel 1938,Dvě dámy hrají dámu,2013,Vltav CZ 2017-09-22
Postennummer 603
Original (Signiertes Werk)
Ol
Datum des Werks
Karel Benetka (1938) Dvě dámy hrají dámu olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, (...)
Ve skleníku
Benetka Karel 1938,Ve skleníku,2015,Vltav CZ 2017-09-22
Postennummer 604
Original (Signiertes Werk)
Ol
Datum des Werks
Karel Benetka (1938) Ve skleníku olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD (...)
Raketa
ANDERLOVA Alena 1977,Raketa,Vltav CZ 2017-09-22
Postennummer 605
Original (Signiertes Werk)
Ol
Alena Anderlová (1977) Raketa olej, plátno, , 82 x 75 cm, sign. vzadu (...)
Krtek s konvičkou
MILER Kateřina 1960,Krtek s konvičkou,2013,Vltav CZ 2017-09-22
Postennummer 606
Original (Signiertes Werk)
Gouache
Datum des Werks
Kateřina Miler Krtek s konvičkou kvaš, papír, 2013, 11 x 16 cm, sign. PD (...)
Krtek s hořci
MILER Kateřina 1960,Krtek s hořci,2013,Vltav CZ 2017-09-22
Postennummer 607
Original (Signiertes Werk)
Gouache
Datum des Werks
Kateřina Miler Krtek s hořci kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD (...)