10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2018-02-21
238

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2018-02-21

Katalog der Auktionslose

"Winterauction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 238, Seiten 1 bis 48, aktuelle Seite 1
zittende boeddha
ANONYMOUS,zittende boeddha,Venduehuis NL 2018-02-21
Postennummer 3516
Anonymous
Metall
Schätzungen
EUR 50 - EUR 100
35.00 X 0 cm
20e eeuw. H 35 cm. Een koperen zittende boeddha.
Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht
ANONYMOUS,Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur ,Venduehuis NL 2018-02-21
Postennummer 5001
Anonymous
Holzskulptur
Schätzungen
EUR 60 - EUR 80
28.50 X 0 cm
H 28,5 cm. Een marmeren lampvoet met een matglazen sculptuur van een vrouwengezicht.
Kerkdorp bij avondrood
SCHILT Leendert Adriaan 1873-1935,Kerkdorp bij avondrood,Venduehuis NL 2018-02-21
Postennummer 7
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Schätzungen
Kerkdorp bij avondrood rechtsonder get. olieverf op doek, 51x38,5 cm Leendert (...)
1902 - 1990
De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam
HABES Herman 1902-1990,De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade t,1946,Venduehuis 2018-02-21
Postennummer 6
Original (Signiertes Werk)
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
De Tjoklat Chocolade Fabriek aan de Schinkelkade te Amsterdam rechtsonder get. (...)
Boerderij aan een Hollandse plas
VAN DER HEIJDEN Jan 1911-1992,Boerderij aan een Hollandse plas,Venduehuis NL 2018-02-21
Postennummer 16
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Schätzungen
Boerderij aan een Hollandse plas rechtsonder get. olieverf op doek, 59x89 cm (...)