Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Lot 87: Eugène Rensburg (1872-1956) en Herbelot Description: La Canebière (...) |
Technik | | Farblithographie |
| | Lot 61: Guillaume Le Roy (1938-2008) Description: Compositie van kleurvlakken (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Lot 127: Karol Bninski (1943) Description: Abstract rechtsonder getekend en (...) |
Technik | | Collage, Papier |
| | Lot 128: Karol Bninski (1943) Description: Abstract rechtsonder getekend (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Lot 131: Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995) Description: 'The Maelstrom (A.E. (...) |