Technik | | Ol, Bleistift, Papier |
Technik | | Aquarell |
| | Cornelis Gerrit van Leeuwen (1892-1949) De kruisiging rechtsonder get. en (...) |
| | Jurrien Marinus Beek (1879-1965) 'Tunis' in dorso get. en gedateerd 1940 (...) |
| | Willy Sluiter (1873-1949) Zandafgraving rechtsonder gemonogrammeerd houtskool (...) |
Molens in polderlandschap |
| | Willem Cornelis Rip (1856-1922) Molens in polderlandschap linksonder get. (...) |