Drentse boerenwoningen in heidelandschap |
Technik | | Aquarell |
| | Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909) Drentse boerenwoningen in heidelandschap (...) |
Bospad met houtsprokkelende boerin |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909) Bospad met houtsprokkelende boerin (...) |
Poldervaart met waterlelies en roeiboot |
| | Gesina (Geesje) Mesdag - van Calcar (1850-1936) Poldervaart met waterlelies en (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Gesina (Geesje) Mesdag - van Calcar (1850-1936) Viskaar aan de plas linksonder (...) |
| | Jozef Israels (1824-1911) Vissersvrouw in het duin linksonder get. en (...) |