Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan Frank Niemantsverdriet (1885-1945) Dorpsstraat in Indië r.o. get. olieverf (...) |
Het Forum Romanum te Rome |
| | Henk van Leeuwen (1890-1972) Het Forum Romanum te Rome l.o. get. olieverf op (...) |
Jezusfiguur met bijbel in de hand |
Technik | | Bronze |
| | Een bronzen bruin gepatineerde zittende Jezusfiguur met bijbel in de hand, Frans, eind 19e eeuw H 32 cm |
Zittend vrouwelijk naakt (naar links kijkend) |
Technik | | Zeichnung |
| | Piet Ouborg (1893-1956) Zittend vrouwelijk naakt (naar links kijkend) in dorso (...) |
Staand zwanger naakt. In rechterhand een laken |
Technik | | Zeichnung |
| | Piet Ouborg (1893-1956) Staand zwanger naakt. In rechterhand een laken in (...) |