Abstract met groen en paars vlak |
Technik | | Zeichnung |
| | Geert Baas (1955) Abstract met groen en paars vlak, Abstract met geel en zwart (...) |
Technik | | Zeichnung |
| | Geert Baas (1955) Abstract met grijs vlak, Abstract met rood blauw vlak beide (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Hollandse School (20e eeuw) Modeontwerp aquarel en inkt, 33x15 cm |
| | Johfra (1919-1998) Portret l.o. get. en '42, potlood, 32x24 cm |
Abstract in geel, zwart en rood I |
Technik | | Malerei |
| | Dora Dolz (1941-2008) Abstract in geel, zwart en rood I, Abstract in geel, (...) |