10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2010-09-01
517

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2010-09-01

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Kunst en Antiekveiling"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Arbeiten ohne Bild ausschließen
Gesamtsummen 517, Seiten 1 bis 104, aktuelle Seite 1
Abstract met groen en paars vlak
BAAS Geert 1955,Abstract met groen en paars vlak,1989,Venduehuis NL 2010-09-01
Postennummer 164
Zeichnung
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
Geert Baas (1955) Abstract met groen en paars vlak, Abstract met geel en zwart (...)
Abstract met grijs vlak
BAAS Geert 1955,Abstract met grijs vlak,1989,Venduehuis NL 2010-09-01
Postennummer 165
Zeichnung
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
Geert Baas (1955) Abstract met grijs vlak, Abstract met rood blauw vlak beide (...)
Modeontwerp
DUTCH SCHOOL,Modeontwerp,Venduehuis NL 2010-09-01
Postennummer 14
Aquarell
Schätzungen
Auszeichnung
Hollandse School (20e eeuw) Modeontwerp aquarel en inkt, 33x15 cm
1919 - 1998
Portret
JOHFRA 1919-1998,Portret,1942,Venduehuis NL 2010-09-01
Postennummer 420
Ol
Schätzungen
Datum des Werks
Johfra (1919-1998) Portret l.o. get. en '42, potlood, 32x24 cm
1941 - 2008
Abstract in geel, zwart en rood I
DOLZ Dora 1941-2008,Abstract in geel, zwart en rood I,1987,Venduehuis NL 2010-09-01
Postennummer 727
Malerei
Schätzungen
Datum des Werks
Dora Dolz (1941-2008) Abstract in geel, zwart en rood I, Abstract in geel, (...)