Hooiberg en een stilleven met appels. Eèn gesigneerd |
Technik | | Malerei |
| | George Pletser (1871-1942) Hooiberg en een stilleven met appels. Eèn gesigneerd. |
Technik | | Malerei |
| | Een zwart/wit ets door Jan Sirks. 'Leuvehaven Rotterdam'. |
Technik | | Malerei |
| | George Pletser (1871-1942) Parkgezicht. Gesigneerd. |
Bloemen in vaas. Gesigneerd |
Technik | | Malerei |
| | George Pletser (1871-1942) Bloemen in vaas. Gesigneerd. |
Twee landschappen. Eèn gesigneerd |
Technik | | Malerei |
| | George Pletser (1871-1942) Twee landschappen. Eèn gesigneerd. |