10674
Vendu Notarishuis
Rotterdam
Netherlands
2007-05-08
264

VENDU NOTARISHUIS

Netherlands, Rotterdam, 2007-05-08

Katalog der Auktionslose

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 264, Seiten 1 bis 53, aktuelle Seite 1
Hooiberg en een stilleven met appels. Eèn gesigneerd
PLETSER George, Jurgen 1871-1942,Hooiberg en een stilleven met appels. Eèn gesign,Vendu Notarishuis 2007-05-08
Postennummer 77
Malerei
Schätzungen
George Pletser (1871-1942) Hooiberg en een stilleven met appels. Eèn gesigneerd.
1885 - 1938
Leuvehaven Rotterdam
SIRKS Jan 1885-1938,Leuvehaven Rotterdam,Vendu Notarishuis NL 2007-05-08
Postennummer 1007
Malerei
Schätzungen
Een zwart/wit ets door Jan Sirks. 'Leuvehaven Rotterdam'.
Parkgezicht. Gesigneerd
PLETSER George, Jurgen 1871-1942,Parkgezicht. Gesigneerd,Vendu Notarishuis NL 2007-05-08
Postennummer 82
Malerei
Schätzungen
George Pletser (1871-1942) Parkgezicht. Gesigneerd.
Bloemen in vaas. Gesigneerd
PLETSER George, Jurgen 1871-1942,Bloemen in vaas. Gesigneerd,Vendu Notarishuis NL 2007-05-08
Postennummer 76
Malerei
Schätzungen
George Pletser (1871-1942) Bloemen in vaas. Gesigneerd.
Twee landschappen. Eèn gesigneerd
PLETSER George, Jurgen 1871-1942,Twee landschappen. Eèn gesigneerd,Vendu Notarishuis NL 2007-05-08
Postennummer 79
Malerei
Schätzungen
George Pletser (1871-1942) Twee landschappen. Eèn gesigneerd.