Technik | | Acryl, Papier |
| | 1000 Jan te Wierik, Acryl. Beschrijving Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. (...) |
Boer met terugkerend vee bij avond |
| | 1001 Henriëtte Ronner Beschrijving Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. (...) |
Plaggehut met boerin en geit |
| | 1002 Aris Knikker Beschrijving Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin (...) |
Technik | | Aquarell |
| | 1005 D.P. van Lokhorst, 'Koeien bij drenkplaats'. Beschrijving Dirk Peter van (...) |
Wintergezicht met boswerkers en paardenkar |
| | 1006 E. Ferey, Wintergezicht. Beschrijving Eduard Ferey, 19e eeuw. (...) |