11340
Twents Veilinghuis
Enschede
Netherlands
2017-07-14
617

TWENTS VEILINGHUIS

Netherlands, Enschede, 2017-07-14

Katalog- und Auktionsergebnisse

"July Live Auctions"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 617, Seiten 1 bis 124, aktuelle Seite 1
1954 - 2002
Baas met hond
WIERIK te Jan 1954-2002,Baas met hond,Twents Veilinghuis NL 2017-07-14
Postennummer 1000
Acryl, Papier
Auktionsbasis
1000 Jan te Wierik, Acryl. Beschrijving Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. (...)
Boer met terugkerend vee bij avond
RONNER KNIP Henriette 1821-1909,Boer met terugkerend vee bij avond,Twents Veilinghuis NL 2017-07-14
Postennummer 1001
Ol
Auktionsbasis
1001 Henriëtte Ronner Beschrijving Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. (...)
1887 - 1962
Plaggehut met boerin en geit
KNIKKER Aris 1887-1962,Plaggehut met boerin en geit,Twents Veilinghuis NL 2017-07-14
Postennummer 1002
Ol
Auktionsbasis
1002 Aris Knikker Beschrijving Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin (...)
Koeien bij drenkplaats
van LOKHORST Dirk Peter 1848-1894,Koeien bij drenkplaats,Twents Veilinghuis NL 2017-07-14
Postennummer 1005
Aquarell
Auktionsbasis
1005 D.P. van Lokhorst, 'Koeien bij drenkplaats'. Beschrijving Dirk Peter van (...)
Wintergezicht met boswerkers en paardenkar
FEREY Edouard 1800-1800,Wintergezicht met boswerkers en paardenkar,Twents Veilinghuis NL 2017-07-14
Postennummer 1006
Ol
Auktionsbasis
1006 E. Ferey, Wintergezicht. Beschrijving Eduard Ferey, 19e eeuw. (...)