SZEWCZYK Jaroslaw
Thelema III |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Jarosław Szewczyk Thelema III, 2019 akryl, płótno, 50 × 40 cm, sygn. na (...) |
Technik | | Acryl |
| | Jarosław Szewczyk Rcnt, 2018 akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. Na odwrocie |
SZEWCZYK Jaroslaw
Concrete |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jaroslaw Szewczyk (b. 1985) Concrete, 2017 acrylic on canvas, 100 x 150 cm (...) |
SZEWCZYK Jaroslaw
re Velde |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jarosław Szewczyk (ur. 1985 r., Tomaszów Mazowiecki) re Velde, 2017 r. (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jarosław Szewczyk (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki) Złota, 2017 r. akryl/płótno, (...) |