| | Dorota Szewczyk (ur. 1985 r., Zduńska Wola) Obszary świecenia, 2014 r. (...) |
| | DATA AUKCJI 17.07.2012 008 Dorota Szewczyk (ur. 1985 r., Zduńska Wola) Nauka (...) |
| | 123. Dorota Szewczyk (ur.1985) We mgle(2010) sygn.p.d. olej, p³ótno, 110x120 (...) |
| | 124. Dorota Szewczyk (ur.1985) Zabawki popularne(2010) sygn.p.d. olej, p³ótno, (...) |
| | SZEWCZYK Dorota Nocą jest chłodno (2007) sygn. na odwrocie olej,płótno 100x120 |