Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | OLA BILLGREN 1940-2001 Balkong Signerad och daterad Ola Billgren -67. Olja på (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | SUSANNE HENRIQUES, "Björnen", väggtextil, 2007, gobelängteknik, signerad (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | HELENE BILLGREN född 1952 Minnesnäsduk Märkt Helene Billgren 2002. (...) |
Technik | | Skulptur, Pflaster |
| | HELENA TYNELL, "Mångång", skulptur, Riihimäki, Finland, glas, delvis polykrom (...) |
Technik | | Foto |
| | MIKAEL RÖHR född 1946 Andy Warhol Signerad, daterad och numrerad Mikael Röhr (...) |