Technik | | Mischtechnik |
| | D -JOSEPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Holzpostkarte Multipel, Edition Staeck, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | D -JOESPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Holzpostkarte Signerad Joesph Beuys. (...) |
Technik | | Skulptur, Pflaster |
| | D -EVA ULLBERG, skulptur på stensockel, 1993, gjutet glas, dekor iblått, svart (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | D -JOSEPH BEUYS Tyskland 1921-1986 Filzpostkarte Multipel, Edition Staeck, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | D -GUILLERMO PANEQUE Spanien, född 1963 Utan titel Signerad och daterad på (...) |