Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med byggnad, signerad Forti, olja på duk, (...) |
| | - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, ruinlandskap med segelbåt, otydlig signatur, olja på duk, (...) |
| | - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Blomsterstilleben, olja på pannå, (...) |
| | - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Adelsman, olja på pannå, (...) |
| | - OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Månskenslandskap, sign Mac Ray, olja på pannå, (...) |