Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift |
Technik | | Aquarell |
| | signed and dated l.r.: j b april 1861 watercolour with bodycolour |
Technik | | Aquarell |
bude on the cornish coast |