Poświęcenie pyłu księżycowego, z cyklu "Szczyt poświęcenia" |
| | Michał Gątarek ur. 1985Poświęcenie pyłu księżycowego, z cyklu "Szczyt (...) |
| | Magdalena Daniec ur. 1974Dom ognia i wody, 2018 olej, akryl, kolaż, płótno, 61 (...) |
| | Dawid Zdobylak ur. 1993Zachód Słońca, 2018 olej, płótno, 60 x 80 cm, opisany (...) |
Girl in a dressing-gown 2017 |
| | Artur Wiernicki ur. 1992Girl in a dressing-gown 2017 olej, płótno, 90 x 70 cm, (...) |
Antygrawitacyjna martwa natura z powstającym układem II |
| | Ziemowit Fincek Antygrawitacyjna martwa natura z powstającym układem II, 2017 (...) |