Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Anita Siuda Zaburzenia w fioletach, 2019 akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. P.d. |
Technik | | Acryl |
| | Izabela Olszyna 1984Helheim, 2018 akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie |
Zuschreibung | | Schüler (Signiertes Werk) |
| | Grzegorz Worpus-Budziejewski ur. 1986Landscape 34, 2017 olej, płótno, 73 x 54 (...) |
| | Joanna Pławecka-Kijewska Oczopląs, 2018 akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. (...) |
Pod Chełmową Górą – zachód słońca (II) |
Technik | | Pastell |
| | Piotr Raurowicz Pod Chełmową Górą – zachód słońca (II), 2018 pastel, karton, (...) |