Zachód słońca nad mokradłami |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Ludwik Grabowski 1884-1982Zachód słońca nad mokradłami olej, płyta, 42 x 53 (...) |
Zuschreibung | | Schüler |
| | Otokar Strejcek 1899-1949Martwa natura z cebulami, 1947 r. olej, tektura, 46 x (...) |
| | Mieczysław Serwin-Oracki 1912-1977Portret chłopczyka, 1941 r. olej, płótno, 55 (...) |
Krajobraz wiejski z wierzbami |
| | Basile Poustochkine 1893 Moskwa – 1973 Neuilly sur SeineKrajobraz wiejski z (...) |
| | Karl Kaufmann 1843 Neuplachowitz - 1905 WiedeńŻaglowce w porcie olej, płótno, (...) |