10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2018-03-17
70

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2018-03-17

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Modern Art Auction"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 70, Seiten 1 bis 14, aktuelle Seite 1
1943 - 2018
Pomarańczowe tulipany
DWURNIK Edward 1943-2018,Pomarańczowe tulipany,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Postennummer 59
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
Edward Dwurnik ur. 1943 RadzyminPomarańczowe tulipany, 2017 olej, płótno, 33 x (...)
1934 - 2020
Kompozycja abstrakcyjna
NARZYŃSKI Juliusz 1934-2020,Kompozycja abstrakcyjna,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Postennummer 52
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Schätzungen
Juliusz Narzyński ur. 1934 r.Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno, 60 x 73 cm (...)
Nigdy więcej
SASNAL Wilhelm 1972,Nigdy więcej,2010,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Postennummer 69
Original (Signiertes Werk)
Siebdruck
Schätzungen
Datum des Werks
Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówNigdy więcej, 2010 serigrafia, papier, 56 x 46 (...)
Chroń ręce
SASNAL Wilhelm 1972,Chroń ręce,2013,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Postennummer 70
Original (Signiertes Werk)
Siebdruck
Schätzungen
Datum des Werks
Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówChroń ręce, 2013 serigrafia, papier, 59 x 38 cm (...)
Autoportret jako Frida
DWURNIK Pola 1979,Autoportret jako Frida,2012,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Postennummer 67
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
Pola Dwurnik Autoportret jako Frida, 2012 olej, płótno, 30 x 30 cm opisana na (...)