Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Edward Dwurnik ur. 1943 RadzyminPomarańczowe tulipany, 2017 olej, płótno, 33 x (...) |
| | Juliusz Narzyński ur. 1934 r.Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno, 60 x 73 cm (...) |
Technik | | Siebdruck |
| | Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówNigdy więcej, 2010 serigrafia, papier, 56 x 46 (...) |
Technik | | Siebdruck |
| | Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówChroń ręce, 2013 serigrafia, papier, 59 x 38 cm (...) |
| | Pola Dwurnik Autoportret jako Frida, 2012 olej, płótno, 30 x 30 cm opisana na (...) |