10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2015-08-15
132

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2015-08-15

Katalog der Auktionslose

"August Auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 132, Seiten 1 bis 27, aktuelle Seite 1
Żniwa na Kurpiach
MIESZKOWSKI Juliusz Marian 1906-1992,Żniwa na Kurpiach,1970,Sopocki Dom Aukcjny PL 2015-08-15
Postennummer 67
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auktionsbasis
Datum des Werks
Juliusz Mieszkowski 1906 Piotrków – 1992 Żniwa na Kurpiach, 1970 r. olej, (...)
1921 - 2015
Kompozycja
LESICKA Jadwiga 1921-2015,Kompozycja,Sopocki Dom Aukcjny PL 2015-08-15
Postennummer 106
Original (Signiertes Werk)
Ol, Holztafel
Schätzungen
Auktionsbasis
Jadwiga Lesiecka ur. 1921 Kompozycja olej, tektura, 17,5 × 24 cm sygn. p.d.: (...)
1898 - 1978
Uczta
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Uczta,Sopocki Dom Aukcjny PL 2015-08-15
Postennummer 91
Original (Signiertes Werk)
Tusche
Schätzungen
Auktionsbasis
Maja Berezowska 1893 lub 1898 Baranowicze – 1978 Warszawa Uczta piórko, tusz, (...)
1898 - 1978
Zaślubiny
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Zaślubiny,Sopocki Dom Aukcjny PL 2015-08-15
Postennummer 92
Original (Signiertes Werk)
Tusche
Schätzungen
Auktionsbasis
Maja Berezowska 1893 lub 1898 Baranowicze – 1978 Warszawa Zaślubiny piórko, (...)
W klasztornym zaciszu
ANONYMOUS,W klasztornym zaciszu,Sopocki Dom Aukcjny PL 2015-08-15
Postennummer 93
Tusche
Schätzungen
PLN 3.000 - PLN 3.500 (EUR 717 - EUR 836)
Auktionsbasis
PLN 1.800 (EUR 430)
26.50 X 19.50 cm
W klasztornym zaciszu piórko, tusz, papier, 26,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout sygn. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: majaberezowska