| | Grzegorz Klimek Posąg I, 2014 olej, żywica szelakowa , płótno, 140 x 80 cm. (...) |
Technik | | Acryl |
| | Agnieszka Nagórska ZIMA, 2014 akryl, płótno, 80 x100 cm. sygn. na odwrocie: A. (...) |
Technik | | Acryl |
| | Przemysław Piekarski Zwierciadło, 2014 akryl,i tusz, płyta pilśniowa, średnica (...) |
| | Danuta Wójcik Strucla, 2014 olej, płótno, 70 x 70 cm sygn. na odwrocie |
Technik | | Acryl |
| | N. Rhoyk if it hadnt been for, 2015 akryl, płótno, 70 x 50cm sygn.p.d.:"N (...) |