10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2014-08-16
76

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2014-08-16

Katalog der Auktionslose

"August Auction"

Gesamtsummen 76, Seiten 1 bis 16, aktuelle Seite 1
Space Kamasutra
AMBROZIAK Piotr 1971,Space Kamasutra,2012,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Postennummer 1
Original (Signiertes Werk)
Mischtechnik
Datum des Werks
Piotr Ambroziak Space Kamasutra, 2012 olej, oil sticks, akryl, płótno, 200 x (...)
Trailer house
RATAJCZYK Łukasz 1989,Trailer house,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Postennummer 3
Original (Signiertes Werk)
Acryl
Datum des Werks
Łukasz Ratajczyk Trailer house, 2014 akryl, płótno, 100 x 70 cm naklejka (...)
Gaja - noc
TEPEREK Urszula 1985,Gaja - noc,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Urszula Teperek Gaja - noc, 2014 olej, płótno, 90 x 90cm sygn. na odwrocie: (...)
Candy Afternoon
SEK Malgorzata 1973,Candy Afternoon,2014,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Postennummer 5
Original (Signiertes Werk)
Acryl
Datum des Werks
Małgorzata Sęk Candy Afternoon, 2014 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. (...)
Ga40.232 z cyklu Zawodnicy
BAKALARZ Adam 1989,Ga40.232 z cyklu Zawodnicy,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Postennummer 6
Original (Signiertes Werk)
Acryl
Adam Bakalarz Ga40.232 z cyklu Zawodnicy akryl, płótno, 130 x 90 cm sygn. na (...)