Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Linolschnitt |
| | MATEJ LACKO 1983 Airplane Rok: 2007 Technika: linoryt na papieri Typ diela: (...) |
| | MILAN BOČKAY 1946 Belle Matére Rok: 1988 Technika: olej na plátne Typ diela: (...) |
Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" I. |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | MILAN BOČKAY 1946 Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" I. Rok: 2002 (...) |
Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" II. |
| | MILAN BOČKAY 1946 Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" II. Rok: 2002 (...) |
Technik | | Bronze |
| | PETER ROLLER 1948 Dotyky Rok: 1981 Technika: bronz, mramorový podstavec Typ (...) |