10609
Soga
Bratislava
Slovakia
2008-05-20
116

SOGA

Slovakia, Bratislava, 2008-05-20

Katalog- und Auktionsergebnisse

"79 Auckia"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 116, Seiten 1 bis 24, aktuelle Seite 1
Airplane
LACKO MATEJ 1983,Airplane,2007,Soga SK 2008-05-20
Postennummer 6
Original (Signiertes Werk)
Linolschnitt
Datum des Werks
MATEJ LACKO 1983 Airplane Rok: 2007 Technika: linoryt na papieri Typ diela: (...)
Belle Matére
BOCKAY MILAN 1946,Belle Matére,1988,Soga SK 2008-05-20
Postennummer 9
Original (Signiertes Werk)
Ol, Leinwand
Datum des Werks
MILAN BOČKAY 1946 Belle Matére Rok: 1988 Technika: olej na plátne Typ diela: (...)
Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" I.
BOCKAY MILAN 1946,Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" I.,2002,Soga SK 2008-05-20
Postennummer 10
Original (Signiertes Werk)
Aquarell, Papier
Datum des Werks
MILAN BOČKAY 1946 Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" I. Rok: 2002 (...)
Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" II.
BOCKAY MILAN 1946,Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" II.,2002,Soga SK 2008-05-20
Postennummer 11
Original (Signiertes Werk)
Aquarell, Papier
Datum des Werks
MILAN BOČKAY 1946 Ilustrácia ku knihe J. Motulko "Čas Herodes" II. Rok: 2002 (...)
Dotyky
ROLLER PETER 1948,Dotyky,1981,Soga SK 2008-05-20
Postennummer 14
Bronze
Datum des Werks
Abmessungen (H x L x T)
PETER ROLLER 1948 Dotyky Rok: 1981 Technika: bronz, mramorový podstavec Typ (...)