10548
Rempex
Warsaw
Poland
2019-04-02
156

REMPEX

Poland, Warsaw, 2019-04-02

Katalog der Auktionslose

"Collection of Collector"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 156, Seiten 1 bis 32, aktuelle Seite 1
1905 - 1990
Mazowiecka zagroda
HAYDER Fryderyk 1905-1990,Mazowiecka zagroda,1939,Rempex PL 2019-04-02
Postennummer 1
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990) Lot No.: 1 Mazowiecka zagroda, 1939 olej, (...)
Pejzaż
CYANKIEWICZ CYAN Zdzisław 1912-1981,Pejzaż,Rempex PL 2019-04-02
Postennummer 2
Original (Signiertes Werk)
Aquarell, Gouache
Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981) Lot No.: 2 Pejzaż tusz, akwarela, gwasz, (...)
1846 - 1931
Pejzaż jesienny ze strumieniem
OEDER Georg 1846-1931,Pejzaż jesienny ze strumieniem,Rempex PL 2019-04-02
Postennummer 3
Original (Signiertes Werk)
Ol
Georg OEDER (1846-1931) Lot No.: 3 Pejzaż jesienny ze strumieniem olej, (...)
1879 - 1963
Pejzaż górski
ARNEGGER Alois 1879-1963,Pejzaż górski,Rempex PL 2019-04-02
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Ol
Alois ARNEGGER (1879-1963) Lot No.: 4 Pejzaż górski olej, płótno; 52 x 79 cm; (...)
Martwa natura z tulipanami
ZAREMBA CYBISOWA Helena 1911-1986,Martwa natura z tulipanami,Rempex PL 2019-04-02
Postennummer 5
Original (Signiertes Werk)
Ol
Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986) Lot No.: 5 Martwa natura z tulipanami (...)