| | Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990) Lot No.: 1 Mazowiecka zagroda, 1939 olej, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981) Lot No.: 2 Pejzaż tusz, akwarela, gwasz, (...) |
Pejzaż jesienny ze strumieniem |
| | Georg OEDER (1846-1931) Lot No.: 3 Pejzaż jesienny ze strumieniem olej, (...) |
| | Alois ARNEGGER (1879-1963) Lot No.: 4 Pejzaż górski olej, płótno; 52 x 79 cm; (...) |
Martwa natura z tulipanami |
| | Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986) Lot No.: 5 Martwa natura z tulipanami (...) |