Technik | | Rötelzeichnung |
| | Roman KRAMSZTYK (1885-1942) Lot No.: 5 Portret mężczyzny sangwina, papier (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953) Lot No.: 6 Portret męski, 1917 ołówek, (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855) Lot No.: 10 akwarela, tusz lawowany, na (...) |
| | Jakub ZUCKER (1900-1981) Lot No.: 11 olej, płótno; 65 x 54 cm; sygn. p. d.: J. (...) |
Szkic do obrazu „Czarniecki pod Koldyngą\” [Nokturn |
| | Józef BRANDT (1841-1915) Lot No.: 19 olej, płótno; 12,5 x 20,5 cm; sygn. p. (...) |