Technik | | Siebdruck |
| | Martwa natura. Louis MARCOUSSIS (1878-1941) Lot No.: 2 grafika (serigrafia?) (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Trójka koni krakowskich. Juliusz KOSSAK (1824-1899) Lot No.: 4 litografia, (...) |
Technik | | Tusche |
| | Konie poniosły, ok. 1889. Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) Lot No.: 6 piórko, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Adam SETKOWICZ (1876-1945) Lot No.: 101 Wiejskie pogawędki akwarela na (...) |
Technik | | Karton |
| | Dolina Skawy, 1936. Antoni SUCHANEK (1901-1982) Lot No.: 102 gwasz, karton; (...) |