Technik | | Radierung |
| | Wieczerza w Emaus, XVII w.. Antonio MASSON (1636-1700) - rytował Lot No.: 5 (...) |
Technik | | Tusche |
| | Emmanuel KATZ [MANÉ-KATZ] (1894-1962) Lot No.: 7 Głowa Żyda tusz, papier; 34,5 (...) |
Technik | | Karton |
| | Wróble. Zofia STANKIEWICZ (1862-1955) Lot No.: 8 tusz, piórko, tusz lawowany (...) |
Kraków - Kościół Mariacki |
Technik | | Aquarell |
| | Adam SETKOWICZ (1876-1945) Lot No.: 101 Kraków - Kościół Mariacki akwarela na (...) |
Kamienica Książąt Mazowieckich. |
Technik | | Aquarell |
| | Kamienica Książąt Mazowieckich. Zofia STANKIEWICZ (1862-1955) Lot No.: 103 (...) |