Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Druck |
| | Odilon REDON (1840-1916) Lot No.: 4 Maska - Le Masque druk artystyczny, (...) |
Pasterka Radziwiłła w Nieświeżu piórko |
Technik | | Aquarell |
| | Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976) Lot No.: 101 piórko, tusz, tusz lawowany, (...) |
Portret kobiety w szmaragdowej sukni |
Technik | | Pastell |
| | Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940) Lot No.: 104 Portret kobiety w szmaragdowej (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900 ?-1981) Lot No.: 105 Przed polowaniem, 1934 (...) |
Technik | | Tempera, Papier, Papier |
| | Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976) Lot No.: 106 Powstanie, ok. 1930 gwasz, tempera, (...) |