Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Foto |
| | Edward HARTWIG (1909-2003) Maska, 1991 fotografia czarno-biała, brom, papier; (...) |
Technik | | Foto |
| | Edward HARTWIG (1909-2003) Konie, przed 1965 fotografia czarno-biała, (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Stefan RASSALSKI (1910-1972) Łazienki Królewskie drzeworyt, papier; 33,5 x 27 (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Karol MŁODNICKI (1835-1900) Grajek cygański drzeworyt sztorcowy, papier; 41 x (...) |
Technik | | Radierung |
| | Jan RUBCZAK (1884-1942) Powóz przed dworem akwaforta, papier; 6 x 8,5 cm (...) |