Józef Bigos i Józef Koszarek |
Technik | | Foto |
| | 1. Jan SUNDERLAND (1891-1979) Józef Bigos i Józef Koszarek, lata 50. XX w. (...) |
Technik | | Foto |
| | 2. Jan WESELIK (1923-2005) Galeria, ok. 1960 fotografia czarno-biała, brom, (...) |
Para fotografii - reprodukcje obrazów Tadeusza Makowskiego |
Technik | | Paier, Karton |
| | 3. Stanisław KOLOWCA (1904-1968) Para fotografii - reprodukcje obrazów (...) |
Technik | | Lithographie |
| | 11. Julian FAŁAT (1853-1929) Polowanie na łosia zimą - plansza z „Teki (...) |
Ulica Floriańska w Krakowie |
Technik | | Radierung |
| | 12. Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944) Ulica Floriańska w Krakowie akwaforta, (...) |