Pejzaż z wiejską chatą i wędrowcem |
Technik | | Paier, Karton |
| | 104. Beatius Adams BOLSWERT (1580-1633) Pejzaż z wiejską chatą i wędrowcem wg (...) |
Technik | | Paier, Karton |
| | 106. Staphano MULINARI (1741-1790) Scena bitewna wg Giulio ROMANO (ok. (...) |
Widok Wiednia - Vue generale de la Ville deVienne |
Technik | | Aquarell |
| | 107. Artysta nieokreślony (XVII w.) Widok Wiednia - Vue generale de la Ville deVienne, 1641 miedzioryt podmalowany akwarelą, papier, 27,3 x 43,4 cm (w świetle oprawy); opisane udołu |
Technik | | Holzschnitt |
| | 109. Zygmunt RADNICKI (1894-1969) Postacie na rynku drzeworyt, papier, 23 x 25 (...) |
Technik | | Radierung |
| | 110. Michał PŁOŃSKI (1782-1812) Koszykarz, 1805 akwaforta, papier, 30 x 23 cm (...) |