| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-07-08 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Radierung |
| | 102. Leszek RÓZGA (ur. 1924) Podwórko, 1962 akwaforta, papier, 51 x 37 cm (...) |
Technik | | Radierung |
| | 103. Leszek RÓZGA (ur. 1924) Pejzaż wiosenny, 1976 akwaforta barwna, papier,51 (...) |
Technik | | Druck, Papier |
| | 105. Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009) Narodziny Wenus druk unikatowy, (...) |
Przestrzeń neuronowo-optyczna, 1993/2003 |
Technik | | Foto |
| | 201. Zygmunt RYTKA (ur. 1947) Przestrzeń neuronowo-optyczna, 1993/2003 (...) |
| | 319. Tamara BERDOWSKA (ur. 1962) Kompozycja centralna I olej, płótno, 30 x 30 (...) |