Technik | | Lithographie |
| | Kozak Cena: 1 200 zł litografia, papier, 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy); u (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Towarzystwo i polityka Cena: 1 800 zł litografia, papier, 34 x 24 cm; sygn. (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Kwiaty Cena: 1 500 zł litografia barwna, papier, 56 x 44,5 cm (odcisk płyty); (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Wenecja Cena: 800 zł drzeworyt, papier, 14 x 19,7 cm (w świetle oprawy); sygn. (...) |
Bronisława Jeremi jako Pazik Porcji |
Technik | | Lithographie |
| | Bronisława Jeremi jako Pazik Porcji Cena: 600 zł w sztuce Szekspira "Kupiec (...) |