10548
Rempex
Warsaw
Poland
2007-09-26
159

REMPEX

Poland, Warsaw, 2007-09-26

Katalog der Auktionslose

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 159, Seiten 1 bis 32, aktuelle Seite 1
Kozak
ENGELMANN Gottfried I 1788-1839,Kozak,Rempex PL 2007-09-26
Postennummer 105
Lithographie
Kozak Cena: 1 200 zł litografia, papier, 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy); u (...)
1893 - 1959
Towarzystwo i polityka
GROSZ George 1893-1959,Towarzystwo i polityka,Rempex PL 2007-09-26
Postennummer 110
Lithographie
Towarzystwo i polityka Cena: 1 800 zł litografia, papier, 34 x 24 cm; sygn. (...)
1891 - 1953
Kwiaty
KISLING Moise 1891-1953,Kwiaty,Rempex PL 2007-09-26
Postennummer 111
Lithographie
Kwiaty Cena: 1 500 zł litografia barwna, papier, 56 x 44,5 cm (odcisk płyty); (...)
1875 - 1950
Wenecja
WEISS Wojciech 1875-1950,Wenecja,Rempex PL 2007-09-26
Postennummer 112
Holzschnitt
Wenecja Cena: 800 zł drzeworyt, papier, 14 x 19,7 cm (w świetle oprawy); sygn. (...)
1888 - 1972
Bronisława Jeremi jako Pazik Porcji
RZECKI Stanislaw 1888-1972,Bronisława Jeremi jako Pazik Porcji,Rempex PL 2007-09-26
Postennummer 114
Lithographie
Bronisława Jeremi jako Pazik Porcji Cena: 600 zł w sztuce Szekspira "Kupiec (...)