Technik | | Tusche |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt PASIEWICZ Piotr Bez tytułu, 2005 tusz, (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt BANDURA Jerzy Śmierć konia drzeworyt, (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt BANDURA Jerzy Niszczyciele gniazd (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt BANDURA Jerzy Śmierć świni drzeworyt, (...) |
Kompozycja ze zwierzętami |
| | Dieses Los wurde in 8 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2007-02-05 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Lithographie |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt LEBENSTEIN Jan Kompozycja ze zwierzętami (...) |