Technik | | Ton |
Kurzbeschreibung | | RYCHTER-JANOWSKA Bronisława Na tarasie w Capri gwasz, papier, 9,5 x 13,8 cm (w (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tusche |
Kurzbeschreibung | | KOSTYNOWICZ Tytus Kazimierz Karykatury tusz, akwarela, karton, 48,7 x 59 cm; (...) |
Technik | | Tusche |
Kurzbeschreibung | | Ty i Pan piórko, tusz, akwarela, papier, 43 x 33 cm; sygn. p.d.: maja 60 (...) |
Jeździec na koniu przekraczający rzekę |
Technik | | Sepia, Papier |
Kurzbeschreibung | | Malarz nieokreślony, włoski XVII w. Jeździec na koniu przekraczający rzekę piórko, sepia, papier, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy); liczne uszkodzenia papieru 1 200 zł 1 200 (...) |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-08-30 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Radierung |
Kurzbeschreibung | | GOLDBERG Chaim Taniec akwaforta, papier, 32 x 44,7 cm (odcisk płyty); sygn. (...) |