10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-08-30
84

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-08-30

Katalog der Auktionslose

"112 Aukcja Sztuki Dawnej"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 84, Seiten 1 bis 17, aktuelle Seite 1
Na tarasie w Capri
RYCHTER JANOWSKA Bronislawa 1868-1953,Na tarasie w Capri,Rempex PL 2006-08-30
Postennummer 206
Ton
Schätzungen
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława Na tarasie w Capri gwasz, papier, 9,5 x 13,8 cm (w (...)
Karykatury
KOSTYROWICZ Kazimierz 1884-1928,Karykatury,Rempex PL 2006-08-30
Postennummer 202
Original (Signiertes Werk)
Tusche
Schätzungen
KOSTYNOWICZ Tytus Kazimierz Karykatury tusz, akwarela, karton, 48,7 x 59 cm; (...)
1898 - 1978
Ty i Pan
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Ty i Pan,Rempex PL 2006-08-30
Postennummer 106
Tusche
Schätzungen
Ty i Pan piórko, tusz, akwarela, papier, 43 x 33 cm; sygn. p.d.: maja 60 (...)
Jeździec na koniu przekraczający rzekę
ANONYMOUS,Jeździec na koniu przekraczający rzekę,Rempex PL 2006-08-30
Postennummer 104
Sepia, Papier
Schätzungen
PLN 1.200 (EUR 303)
29.00 X 38.50 cm
Malarz nieokreślony, włoski XVII w. Jeździec na koniu przekraczający rzekę piórko, sepia, papier, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy); liczne uszkodzenia papieru 1 200 zł 1 200 (...)
1917 - 2004
Taniec
GOLDBERG Chaïm 1917-2004,Taniec,Rempex PL 2006-08-30
Postennummer 101
Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-08-30 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Radierung
Schätzungen
GOLDBERG Chaim Taniec akwaforta, papier, 32 x 44,7 cm (odcisk płyty); sygn. (...)