Technik | | Tempera, Papier |
| | tempera, akryl, papier, 2 prace we wspólnej oprawie, wymiar każdej z prac: 17 (...) |
Kompozycja z samolotami i czołgami |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Kompozycja z samolotami i czołgami rysunek, tusz, papier, 28,5 x 24,5 cm, (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-05-22 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung, Aquatinta |
| | akwaforta, akwatinta, papier, 39,5 x 29,5 cm (odcisk płyty); opisana u dołu: (...) |
Technik | | Tusche |
| | piórko, tusz, papier, 22,5 x 15,4 cm (w świetle passe-partout) sygn. l.d.: (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | piórko, tusz, papier, 20 x 28,5 cm (w świetle passe-partout) sygn. p.d.: (...) |